Hakkımızda

Matsan; 1980 yılında İstanbul Çemberlitaş’ da temelleri atılarak, 37 yıldır sektöründe lider tutkal tedarikçisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.  Dünya markası Türk Henkel ile Premium ortaklığı olan Matsan, aynı zamanda kendi üretim grubu olan Politek tutkal üretimiyle de sektörün en önemli tutkal tedarikçilerindendir. 

Matbaa, Paketleme&Ambalaj Sanayi ve yapıştırma alanlarında bünyesinde; Hotmelt, Su bazlı tutkal, Hayvansal tutkal, Dikiş Teli ve diğer çeşitleri ile müşteri isteklerini karşılarken, süreklilik ve yüksek kalite olgusunu kendi bünyesinde Ar-ge, Laboratuvar çalışmaları ile pekiştirmektedir. Bu sayede Pazarın büyük/küçük ölçekli firma ayrımı yapmadan önemli bir kısmına ulaşmış, bu alanda öncü şirketler arasında kendisine yer edinmiştir.

Uzun yıllar sektöre yön verirken; Müşteri beklentilerini her defasında, zamanında ve tam olarak karşılamak prensibi ile kuruluşundan bugüne, Misyonundan vazgeçmeden ve her geçen gün vizyonunu genişleterek yoluna emin adımlarla devam etmektedir. 

Profesyonel kadro ve inovatif bakış açısıyla, geçmişten geleceğe sağlam adımlarla…